Czy Bisocard może powodować arytmię serca?

Witam czy bisocard może powodować arytmia serca . Nazywam to na wysoki puls i po jego zażywania wyskakuje mi arytmia serca

Lek. Paweł Szadkowski

Bisocard jest zwykle dobrze tolerowany. Może jednak powodować bradykardię, czy zaburzenia przewodnictwa przedsionkowo-komorowego. Nalepiej omówić swoje dolegliwosci ze swoim lekarzem prowadzącym ponieważ mogą one być zarówno działaniem niepożądanym jak i objawem choroby podstawowej.