Czy błona dziewicza wygląda u każdej kobiety tak samo?

Jestem w bardzo trudnej sytuacji. Ponieważ nie wiem jak wygląda błona dziewicza. Myślę, że ją mam. Ale nie wiem, jak dokładnie wygląda. Mam moją pochwę, jakby zarośniętą. Czy to błona? Proszę o szybką odpowiedź.
To dla mnie bardzo ważne, ponieważ kiedyś byłam pod wpływem alkoholu i w związku z tym mam takie pytanie - Czy jeżeli pamiętam, że mój chłopak ocierał się o mnie nagim penisem, o pośladki, i pamiętam też, że lekko włożył go do odbytu, leciutko, i pamiętam to dokładnie, czy jest możliwość, że mogę nie pamiętać tego, że włożył mi do pochwy? I później znowu pamiętałam? Czy jest możliwość „urwania filmu” na chwilę i akurat na ten moment?
Bardzo bym prosiła o szybką odpowiedź, strasznie mnie to stresuje. Wszyscy mi mówią, że jeżeli pamiętałam, że on ocierał się „nim” o moje pośladki i trochę wszedł w odbyt, to na pewno bym zapamiętała to, jakby wszedł mi tam. Mam tak zwane „filmy”, ponieważ błądził nim. I mam te „filmy”, ponieważ moja psychika wymyśliła sobie, że może tego nie poczułam. Może na tę chwilę urwał mi się film. Ale to niemożliwe, prawda, że wszystko dokładnie pamiętałam ciągle i nagle na chwilkę zapomniałam, i znowu pamiętałam?
Proszę o szybką odpowiedź, to bardzo dla mnie ważne. A wy jesteście ekspertami i wam ufam. I myślę, że mnie uspokoicie.
Moja błona wygląda jak jakieś mięso, które zasłania mi pochwę? O ile to jest błona, czy to na pewno błona? Czy błona musi wyglądać dokładnie, jak taka błona? Czy może to być takie jakby chropowate mięso u wejścia do mojej pochwy? Czy dorosłe kobiety mają normalny otwór, czy też mają takie „mięso”?
Proszę o odpowiedź.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Błona dziewicza jest fałdem błony śluzowej, zasłaniającym częściowo wejście do pochwy. Nie da się stwierdzić, czy ją masz, jedynie na podstawie opisu. Możesz udać się w tej sprawie do lekarza ginekologa, ten bardzo szybko będzie w stanie ocenić, czy jesteś dziewicą. Nie powinnaś się krępować takiego pytania, lekarz ma na co dzień do czynienia z bardzo różnymi przypadkami i Twój na pewno nie jest najdziwniejszy.

Sądząc z Twojego opisu, spodziewam się jednak, że odpowiedź na pytanie, czy jesteś dziewicą, będzie twierdząca. „Urwanie filmu” akurat na moment defloracji byłoby olbrzymim zbiegiem okoliczności. Poza tym, utrata dziewictwa wiąże się zwykle z dużym bólem, który mógłby Cię nawet całkowicie otrzeźwić.

Mam nadzieję, że Cię uspokoiłam.

Pozdrawiam serdecznie!