Czy ból głowy to częsty objaw przy nerwicy?

Witam, od pewnego czasu mam nerwicę. Czy to możliwe, że może boleć głowa? Dodam, że ból nie jest silny, nie do zniesienia. Wręcz jest delikatny, trwający parę sekund. Obejmuje całą głowę, raz boli w skroniach, raz po lewej raz po prawej. Czasem jest kłujący, przeszywający, tępy.. Nie mam tego codziennie, zazwyczaj jak towarzyszy mi stres i nerwy. To zaraz po tym mam takie objawy.. Wystarczy, że raz mnie zaboli, i od razu serce wali jak młot, ręce się pocą, i milion myśli na sekundę, że to może być coś złego. Nie wiem czy powinnam się martwić, czy to po prostu od tej nerwicy. Proszę o pomoc

Mgr Kamila Jakubowska

Witam

Opisane przez Panią objawy są typowe dla zaburzeń nerwicowych, oprócz leku często towarzyszą różne objawy w ciele, bóle, kołatanie serca, zawroty głowy, pieczenie. Ważne aby była Pani pod opieką psychiatry, psychoterapeuty w celu poradzenia sobie z trudnościami

Witam, tego typu objawy mogą występować w związku z zaburzeniami nerwicowymi. Proszę skonsultować swoje obawy u swojego lekarza i terapeuty.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka