Czy ból i tkliwość piersi może być skutkiem stosowania tabletek Vines?

Witam. Od 1,5 roku zażywam tabletki o nazwie Vines. Od jakiegoś czasu mam bardzo bolesne i tkliwe piersi, zaważyłam też nieznaczny przyrost wagi. Robiła test ciążowy i wyszedł negatywny. Wizytę u lekarza mam dopiero za miesiąc. Czy ten ból może być powodem do niepokoju? Czy po zmianie preparatu powinien ustąpić? Pozdrawiam

Szanowna Pani, ból piersi jak i przyrost masy ciała mogą być działaniami niepożądanymi leku. Nie widzę podstaw do niepokoju. Po zmianie preparatu objawy mogą ustąpić. Serdecznie pozdrawiam