Czy ból migdałków może powrócić?

Witam mialam wycinane migdalki 10 miesiecy temu mam 26 lat. Czy ol migdalkow moze powrocic po takim czasie ? Nie jestem w stanie nic jesc przelykac bola mnie strasznie uszy a bol jest taki sam jak w 2 dobie po wycieciu migdalkow . pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Prawdopodobnie ma pani ostre zapalenie gardła i/lub ucha. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnej oceny klinicznej i w razie potrzeby poszerzenie diagnostyki oraz zastosowania leczenia.