Czy ból podbrzusza i nudności to objawy ciąży?

Witam. Kochalam sie z chłopakiem dzień po okresie mniej więcej (14/15 lipiec) owulacje miałam miec 18lipca,doszlo do wytrysku we mnie. Od tamtego czasu czuje sie inaczej: jest mi często niedobrze,jem więcej,boli mnie podbrzusze.. czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w tym czasie patrzac od strony naukowej? Dodam,ze cykle mam tak 21-25 dniowe.

Lek. Paweł Szadkowski

Przy Pani cyklach teoretyczne dni płodne są od 3 dnia cyklu do 14. Jednakże byłoby za wcześnie na pojawienie się takich objawów ciąży. Dla pewności najlepiej wykonać test ciążowy lub betaHCG z krwi.