Czy ból sutków może świadczyć o ciąży?

Witam, ostatni okres, ten normalny, tzn. dłuższy (zawsze 1-ego dnia bolał mnie strasznie brzuch) miałam 7 października. Robiłam to z chłopakiem 22 października. Był to stosunek przerywany. On twierdził, że nie skończył we mnie (ale i tak się obawiam). Dostałam okres 9 listopada. Był to dziwny okres, ponieważ nie bolał mnie brzuch 1-ego dnia i trwał krócej 3 dni, a potem to już taki był bardzo skąpy. Dodam, że nie miałam wtedy żadnych objawów ciąży takich jak bolesność piersi, oddawanie często moczu. Teraz powinnam dostać okres 9 grudnia i 1,5 tygodnia wcześniej zaczęły mnie boleć piersi, są jakieś dziwne. Teraz bolą mnie tylko sutki. Nigdy tak nie miałam. Czy możliwe, żebym była w ciąży? Proszę o szybką odpowiedź.

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Myślę, że może Pani być w ciąży, ale większe jest prawdopodobieństwo, że stres związany z możliwością jej zaistnienia wywołuje opisane przez Panią zmiany. Może Pani jednak spokojnie wykonać już test ciążowy.

Pozdrawiam!