Czy bóle brzucha są normalne w 6. tygodniu ciąży?

Czy bóle brzucha są normalne w 6 tygodniu ciąży? Dodam, ze jest to moja pierwsza ciąża jutro mam wizytę u lekarza, ale dzis w nocy strasznie dokuczały mi bóle brzucha.

Małgorzata Panek

Bóle brzucha mogą występować w ciąży i niekoniecznie są z nią związane. Mogą być to dolegliwości związane z układem pokarmowym . Proszę zgłosić te dolegliwości podczas wizyty u ginekologa.
Pozdrawiam