Czy bóle głowy mogą być spowodowane urazami z dzieciństwa?

Witam ! Kiedy byłam mała, jakieś 20 lat temu zostałam uderzona w głowę w części czołowej chuśtawką. Trafiłam do szpitala, miałam zszywane czoło. Później natomiast nie miałam żadnego wstrząśnienia mózgu, żadnej utraty pamięci, nawet teraz wszystko pamiętam. Zdażały się bóle głowy, ale nie silne, wystarczyła drzemka i ból znikał. 3,5 miesiąca temu urodzilam dziecko. Jakoś po 2 miesiącach, przez 2 tygodnie miałam uporczywy ból glownie po lewej stronie głowy, przyspieszone bicie serca. Zrobilam wszystkie podstawowe wyniki badan, morfologię itp. Nic nie wykazalo. Byłam u neurologa, mam skierowanie na rezonans magnetyczny, ale dopiero na lipiec a czasami o tym myślę. Czy jest możliwość ze urazy w dzieciństwie maja związek z tymi bólami głowy, czy cos mogło się wydarzyć po porodzie ?

Bóle głowy mogą mieć różne przyczyny, jednak mało prawdopodobne, aby Pani dolegliwości miały związek z urazem w dzieciństwie. Proponuję poczekać na zaplanowane badanie MRI. Pozdrawiam.