Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy brak okresu może być spowodowany odstawieniem tabletek antykoncepcyjnych?

W kwietniu postanowiłam zrezygnować z plastrów antykoncepcyjnych po ponad 1,5 roku przyjmowania. Miesiączkę dostałam na następny dzień i równo 30 dni później czyli w maju. W czerwcu ani lipcu nie dostałam wcale, obecnie jest sierpień i zbliża się termin kolejnej a nie czuje nawet żadnych objawów. Ciąża wykluczona ponieważ robiłam 3 razy test ciążowy w każdym miesiącu w którym miesiączki nie było. Czy jest to spowodowane rezygnacja antykoncepcji?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Poród - kiedy należy udać się do szpitala?

Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania

Może być to spowodowane odstawieniem antykoncepcji. Jednak, gdyby w kolejnych miesiącach okres nie powracał, warto udać się na kontrolę do ginekologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy