Czy brak okresu może znaczyć ciążę jeśli zapomniałam o tabletce?

Witam biorę tabletki prawie rok czasem zdarza się zapomnien jednej ale biorę z następna albo szybciej w 2 tygodniu zapomniałam aż 2 wzięłam na 3 dnien i w przerwie 7 dniowej nie dostałam okresu czy moze być to ciąża?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jest to możliwe. Proszę pamiętać że żadna metoda antykoncepcji pomimo zalecanego stosowania nie jest w 100 proc skuteczna. Pzodrawiam.