Czy brak okresu oraz zatrzymani wody w organizmie są niepokojące?

Spóźnia mi się miesiączka, już 33 dzień. biorę tabletki antykoncepcyjne mywy 24 4, zaczęłam już brać 2 opakowanie, a okresu nie ma. Ostatnio zatrzymuje mi się woda w organizmie, ponad 2 kg w przeciągu miesiąca, mam zawirowania z tarczyca, w międzyczasie bralam antybiotyk. Czy jest to sytuacja niepokojąca?

Szanowna Pani, proponuję udać się do ginekologa, z poziomu portalu nie jestem w stanie zbytnio pomóc