Czy brak okresu w przypadku prawidłowego przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych jest normalny?

Witam od dłuższego czasu biorę Atywie. Dzisiaj jest 7 dzień przerwy i dalej brak okresu nie wiem czy zaczynać nowe opakowanie czy co mam robić ten problem mam pierwszy raz. Dodam że jestem dziewicą więc ciąża jest niemożliwa.

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna Pani zacząć normalnie nowe opakowanie. Gdyby w kolejnym miesiącu krwawienie też nie wystąpiło - należy się udać do lekarza.