Czy branie tych suplementów nie wpłynie na wynik badań?

witam serdecznie pisze do panstwa poniewaz od dluszego czasu mam problemy z lysieniem na glowie i z tego powodu wybralem sie do trychologa ktury zbadal specialna maszyna kondycje moich wlosow oraz skure na glowie ale przed postawieniem diagnozy zalecil mi zrobienie badan kture opisze na samym dole i mam do panstwa pytanie poniewaz biore ruzne suplementy jak spiruline /chlorylle /vitaminy z mineralami dostosowane pod moj problem/vitamine c/biotyne/tauryne/omega 3/vitamine E/kreatyne /bcaa z glutamina oraz pije herbate ze skrzypu polnego ,i czy branie tych suplementow nie wplynie na wynik badan i czy powinienem przed badaniami odstawic na jakis czas moje suplementy i chcialem tylko dodac ze biore je regularnie od okolo 4 miesiecy plus zdrowa dieta oraz trenuje sporty walki a oto lista moich badan kture mam zrobic i jezeli moga mi panstwo doradzic czy jakiegos badania brakuje kture powinienem zrobic lub czy ktures badanie z listy jest nie potrzebne . 1)Badania Tarczycowe TSH/FT3/FT4/ANTY TPO/ANTY TG/USG TARCZYCY 2)Kortyzol -wykluczenie lub potwierdzenie choroby nadnerczy 3)Morfologia z rozmazem OB/CRP 4)Ferrytyna /Witamina B12/D3 5)Poziom Cynku/Zelaza/Bialka 6)Poziom elektrolitow Sód/Potas/Wapń/Magnes 7)Hormony Estradiol/Testosteron/Androstedion/DHEA-S/Progestreon/Prolaktyna. Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiem.

witam, suplementy nie powinny mieć wpływu, proszę pamiętać że stosowane suplementy raczej nie pomogą na Pana problem