Czy brodawki na miejscach intymnych mogą nie być kłykcinami?

Czy możliwe, ze brodawki które mam na miejscach intymnych, a które znikły po 3 miesiącach samoistnie, nie są klykcinami? Jaka jest na to szansa i jeśli to nie klykciny to jaka jeszcze istnieje możliwość, ze czym są te brodawki?

Szanowna Pani, na ogół są to kłykciny, bez badania przedmiotowego nie mogę się wypowiedzieć