Czy byłam w ciąży i znów czeka mnie poronienie?

Witam. Chciałabym uzyskać odpowiedź. Dwa miesiące temu poronilam puste jajo plodowe. Poronienie było wywoływane a wychodząc ze szpitala w macicy byla jeszcze tkanka ok 1 cm. W piątek 26 byłam i ginekologa ponieważ nie dostałam jeszcze okresu i na USG dr zobaczył kropkę nie był przekonany że to może być pęcherzyk ciążowy ale kazał zrobić betę. W piątek wynosiła 8.41 a dziś (30.04) 6.3 czy to znaczy że byłam w ciąży i znowu czeka mnie poronienie czy jest może możliwość że organizm się jeszcze nie wyzerowala !

Witaminy w ciąży

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Najprawdopodobniej oznacza to spadająca bHCG po poronionej ciąży. jeśli to panią niepokoi to proszę ponownie skontrolować bHCG i udać się na konsultację do ginekologa.