Czy charczenie u 4,5-miesięcznego dziecka może być związane z ząbkowaniem?

Chcilam zapytac u charczenie u 4.5 miesięcznego dziecka nie wiem czy to w gardle czy w nosku przeszkadza mu to strasz nie w nocy strasznie charczy tak jakby miał za dużo śliny nie wiem jak to nazwać byłam u lekarza i lekarz po zbadaniu powiedział ze wszystko jest dobrze ale mnie nadal to niepokoi w nocy spać ni maluszek nie może kręci sie z boku na bok bo mu to jakby przeszkadzało prosze poradzić co robic czy to może byc na ząbkowanie? Bo strasznie sie slini

Być może mamy tu do czynienia z uogólniona wiotkością i wiotkością krtani.
Ale bez badania dziecka nie mogę tego ocenić.
Mało prawdopodobne ,aby dziecko ząbkowało w tym wieku.
Ślinienie nie jest jedynym objawem ząbkowania stąd proszę zachować spokój,może być fizjologiczne.

pozdrawiam ciepło