Czy chirurg usunięcie zarośniętego kolczyka z wargi?

Mam pytanie do lekarza chirurga jestem w ciąży a mam Kolczyka w wardze. Ten kolczyk jest zarosniety pod warga bo był za mały i mi zaroslo czy jak przyjdę do chirurga prywatnie czy chirurg mi to wyciągnie. Pomóżcie mi proszę o odpowiedź.

Lek. Paweł Szadkowski

W ciąży można wykonywać drobne zbiegi chirurgiczne, ale wszystko zależy od wskazań do nich i możliwych działaniach niepożądanych dla pani i dziecka. Najlepiej skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem.