Czy chlorella mogła mi zaszkodzić?

Czy zażycie trzech porcji suplementu chlorella w proszku mogło mi zaszkodzić? Pytam ponieważ przestraszyłem się informacji w internecie o wykazaniu wiekokrotnie przekroczonych norm szkodliwych substancji w innych podobnych suplementach. Bardzo się tym zmartwiłem. Suplement jest od firmy Yucca i nie ma na opakowaniu wielu informacji poza składem 100% chlorella i dawkowaniem (jedna łyżeczka rozpuszczona w wodzie, 2 razy dziennie). Bardzo proszę o odpowiedź na pytanie, czy trzykrotne przyjęcie tego środka może mieć długofalowe negatywne skutki dla mojego organizmu?

szanowny Panie pytanie proszę kierować do producenta, jestem daleki od wypowiadania się na temat suplementów diety