Czy chlorella może być szkodliwa w ciąży?

Witam Jak byłam w 9 miesiacy ciazy to koleżanka poczestowala mnie tabletka zielona żebym sprobowala bo to super zdrowe to była albo chlorella lub spirulina lub chlorofil . Bezmyślnie spróbowałam czy to mogło być szkodliwe dla dziecka

Lek. Paweł Szadkowski

Nie powinno to istotnie wpłynąć na zdrowie pani dziecka. Sugeruję jednak powstrzymać się od przyjmowania wszelkich niepotrzebnych suplementów w ciąży.