Czy chorując na epilepsję mogę przystąpić do kursu na prawy jazdy?

Witam ! Mam pytanie leczę się na epilepsię nie miałem dwa i cztery miesiące żadnego napadu ! Biorę jeszcze leki ! Mój lekaż neurolog mówił że mogę zrobić prawko n wypisał mi zaświadczenie o stanie zdrowia i z tym do lekaża ! Kiedy zaszedłem do lekaża z tym zaświadczeniem powiedział że dopiero po 5 latach bez napadu mogę się starać o prawko czy tak jest w żeczywistości ! Czy mam jeszcze ijść do innego lekaża jeszcze raz przecież mój lekaż neurolog powiedział że mogę zrobić ! Czy też mam ijść i nic nie mówić o moim leczeniu u neurologa ? Proszę o odpowieć co w tej sytuacji mam zrobić !!!

Szanowny Panie, z tego co się orientuję to muszą minąć przynajmniej 2 lata bez ataków epilepsji. Proszę wybrać się ponownie do lekarza medycyny pracy