Czy ciemny kolor pochwy świadczy o ciąży?

Witam.
Mój problem polega na tym, iż martwię się, że mogę zajść w ciążę.
Przytulaliśmy się z chłopakiem, przez moment pieściliśmy swoje narządy intymne, będąc jednak w ubraniach (wkładanie rąk w matki partnera). Poczułam jak z jego członka wydobyła się substancja, o konsystencji ciekłej - tak jak woda. On chyba dotknął swojego członka, nie wiem czy przed, czy też po wydobyciu się tej substancji. Prawdopodobnie później wkładał mi palce w pochwę, (lecz tego też nie jestem pewna, gdyż minęło już prawie 3 miesiące od tego zdarzenia).
Było to z 10/11 listopada to 13/14 dzień cyklu. Następnie dostałam 7dniowego, dość obfitego okresu 1 grudnia. Kolejny 3 stycznia, 5-dniowy, mniej obwity. Zrobiłam 2 testy ciążowe : 1 wyszedł negatywny - ale wypiłam przed jego wykonaniem kilka łyków wody, następnie na drugi dzień 2 - w godzinach popołudniowych - również negatywny.
Oba testy można było wykonywać o każdej porze dnia (tak pisało w ulotce). Testy zrobiłam 9 tygodnie po całym zdarzeniu. Obecnie bardzo się boję ciąży. Jestem w 31 dc (cykle mam nieregularne, czasem nawet do 38 dni), a zauważyłam u siebie dziwny kolor pochwy, ciemny trochę tak jakby siny :( no i czuję, tak jakbym miała "wybulone" podbrzusze.
Czy możliwe, że jestem w ciąży??

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Opisana przez Panią sytuacja niesie ze sobą bardzo niskie prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Ponadto powtarzające się miesiączki i negatywne wyniki testów ciążowych praktycznie wykluczają możliwość ciąży.

Pozdrawiam!