Czy córka ma wziąć następną chemię?

Dziedobry moja córka jest po operacji glejaka mózgu 4 stopnia dostała przed operacją wylewu lewej strony jest po radio terapii i chemii skanu jeszcze niezrobili za wcześnie czy ma wziąść następną chemię badania z krwi są dobre

Szanowny Panie, ten fakt należy uzgodnić z lekarzem prowadzącym. My z poziomu portalu nie jesteśmy w stanie pomóc