Czy coś mi grozi przy takim opisie żył?

Witam . Bardzo proszę o interpretację badania. Czy coś mi grozi co mam robić ? Główne pnie żylne układu głębokiego i powierzchniowego drożne podatne na ucisk bez cech zakrzepicy.VSM poszerzona z refluksem II stopnia VSP poszerzona niewydolna z poszerzonymi dolywami. Bardzo proszę o opinię bo się boje

Szanowna Pani wymagana jest okresowa kontrola oraz unikanie czynników sprzyjających wystąpieniu żylaków, proszę się nie martwić