Czy ćwicząc na orbitreku przez 90 minut i mało jedząc mogę schudnąć 15 kg w 2 miesiące?

Witam, Mam 13 lat, 172 cm wzrostu i ważę 74,5 kg. Bardzo bym chciała schudnąć z 15 kg do wakacji. Od ponad 2 tygodni ćwiczę na orbitreku (ok.90min.)schudłam 3,5kg,lecz mam słabość do słodyczy. Uwielbiam pić wodę niegazowaną, na dzień umiem wypić z 4l (chipsów nie jem ani nie pije coca-coli ani innych gazowanych rzeczy). Na śniadanie jem: godzina 7:20 2 kromki chleba z margaryna roślinną jakaś wędlina lub serek wiejski Na 2 śniadanie:10:30 1 kromka chleba z serem gouda przed obiadem jakieś słodkości jak np prince polo lub z 5 małych wafelków Obiad:14:30 ryż lub kartofle z filetem z kurczaka(smażony) Kolacja18:00 2 kromki chlebka 1 parówka Bardzo proszę o pomoc o wykluczenie złych rzeczy z mego menu. Z góry dziękuję;)
13 LAT ponad rok temu

Witam,

Nie możesz stosować diety odchudzającej na własną rękę.
Jeśli wraz z rodzicami podejmiesz decyzję o zastosowaniu odchudzania, powinno ono przebiegać pod okiem lekarza i dietetyka.
Na pewno popełniasz kilka błędów, te , które ja wychwyciłam to m.in.:
1) niewielkie spożycie warzyw, owoców i produktów mlecznych,
2) spożywanie sporej ilości słodyczy,
3) zjadanie potraw smażonych i tłustych (parówki).
Zajrzyj na:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Produkty, które warto wyeliminować z diety, jeśli chce się zapobiec tyciu, zostały wymienione w odpowiedzi na poniższe pytanie:
http://portal.abczdrowie.pl/pytania/jak-mam-schudnac-przez-2-tygodnie-w-uda...

Codziennie powinnaś być aktywna fizycznie. Ćwiczenia na orbitreku mogą być męczące, dlatego czas takiego treningu powinien być wydłużany systematycznie (90 minut to zbyt dużo jak na początek).
Najlepiej, jeśli trening ułoży Ci nauczyciel w-f, który zna Twoje możliwości i kondycję.
Porozmawiaj z rodzicami o karnecie na basen, możliwości uczęszczania na zajęcia ruchowe.

Pozdrawiam
____________________

Wszystkie decyzje konsultuj z rodzicami.