Czy cykle mogły się pomieszać?

Witam serdecznie. Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Dwie miesiączki po odstawieniu zaczęły mi się w 30 dniu cyklu (czyli tak jak zawsze). Ostatnia miesiączka zaczęła się 10 sierpnia. 26 sierpnia z mężem umawialiśmy seks bez zabezpieczenia. Do dzisiaj nie dostałam okresu. Chciałam zapytać czy może to być jeszcze spowodowane postawieniem tabletek i cykle mogły się pomieszać? Czy jest prawdopodobna ciąża? W niedzielę robiłam test, wyszedł negatywny, ale być może było jeszcze za wcześnie.

Lek. Paweł Szadkowski

Po odstawieniu tabletek cykle mogą nie być regularne, więc może być to zwykłe opóźnienie wystąpienia miesiączki.