Czy czeka mnie wizyta w szpitalu i łyżeczkowanie?

Witam, ostatnia miesiaczka to 4.04.19 . Beta hcg z 6.05 1547; 9.05. 2266; 10.05 2437; 13.05 2328. 15.05. wizyta u ginekologa, wykonano USG . Lekarz stwierdził, ze zarodek jest za mały i że w takim przypadku (słabo rosnace hcg, a wrecz w pewnym momencie malejące) czekamy na samooczyszczenie organizmu. Obecnie jest 7 czerwca, nic takiego nie miało miejsca, a hcg wykonane 6.06 (myślałam, ze bedzie juz niskie) to: 42867. Wszystkie badania robione w tym samym laboratorium. Wizyta u lekarza za 4 dni. Pytanie co z oczyszczeniem organizmu, czy jednak zarodek rozwija sie (z tym, ze ze względu na początkowy słaby wzrost, zarodek może okazać się "chory", czy jednak pomimo , że teraz jest wysoki poziom nie czeka mnie wizyta w szpitalu - łyżeczkowanie?)

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Aby stwierdzić jakie postępowania będzie najlepsze w tym momencie należy udać się na kontrolę ginekologiczną.