Czy czeka nas in vitro?

Mój mąż po wypadku jest niepełnosprawny, chcielibyśmy mieć dzieci, ale w sposób naturalny - czy są jakieś leki wspomagające erekcję, czy czeka nas tylko in vitro?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witamy serdecznie,
Nie napisała Pani, czy problemy z erekcją są bezpośrednim skutkiem wypadku męża. Trudno zatem wyrokować co do tego, czy brak erekcji można wyleczyć w tym przypadku. Należy poznać podłoże problemu.
Na rynku jest wiele suplementów diety wspomagających erekcję. Mąż powinien skonsultować się ze specjalistą urologiem, który przeprowadzi kompletną diagnostykę oraz zaproponuje odpowiednie leczenie, jeśli będzie ono możliwe.