Czy częsta tomografia głowy może spowodować nowotwór?
WITAM miałem 8 razy tomograf głowy zawsze od urazów czy od tego dostane raka proszę o szczerą odpowiedź radiologa o pomoc i innego lekarza pozdrawiam bo już nie wiem co mam robić

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Szanowny Panie, nadmierna ekspozycja na działanie promieniowania jonizującego może zwiększyć ryzyko wystąpienia nowotworu, jednakże w Pana przypadku nie doszukiwałbym się na siłę guza