Czy czopki vagical można stosować w ciąży?

Witam, piszę do Pani z pytaniem czy czopki vagical można stosować w ciąży? Mam wieczne problemy z strefa intymna, od zawsze a w ciąży szczególnie! Wiem,ze juz w niej jestem po wczorajszym teście. Ciąża jest to około 3-4 tyg. Czytałam że to jedyne czopki które można stosować w ciąży czy to prawda? :) proszę

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jest to lek homeopatyczny. W świetle badań medycznych, nie wykazuje działania. A ,,substancje aktywne" zawarte w tych czopkach nie mają badan które by wskazywały na obojętność dla dziecka. Dlatego radziłbym ich nie stosować.