Czy cztery negatywne testy ciążowe są wiarygodne?

Czy mogę zaufać czterem negatywnym testom ciążowym? Ostatni wykonałam po 2 miesiącach. Nie doszło do stosunku, jedynie ,,pieszczoty". W tamtym miesiącu miałam intensywny okres, w tym niestety się spóźnia, choć to może kwestia chorowania i stresu. Czekam na wyniki bety obecnie, ale wolałabym się uspokoić prędzej. Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Paweł Szadkowski

Tak, może Pani zaufać 4 testom ciążowym i wynikowi betaHCG z krwi.