Czy czucie jeszcze wróci?

Witam! Jestem 3 tyg po zabiegu nastawiania barku metoda Webera. Znieczulenie ogólne. Niestety dolna warga którą najprawdopodobniej uciskala rurka intubacyjna nadal jest jakby " porazona" jest nieco lepiej niz po paru dniach od zabiegu. Czy czucie wróci calkowicie ? 5 lat temu doznalem porazenia nerwu twarzowego z tej samej strony gdzie odczówam teraz niedowlad. Kawalek dolnej warki i okolice koncików sa oslabione ( bezsilne przy napinaniu ) stosuję od tygodnia suplement B-12 i cwicze twarz . Dodam ze jestem trębaczem i niestety nie moge wykonywac zawodu puki co. Co robic ?

Szanowny Panie, sądzę że czucie wróci, aczkolwiek nie jestem w stanie określić kiedy