Czy czucie w palcu po zranieniu się wróci?

Witam. Rozciełam serdeczny palec u lewej ręki na zgjęciu pod paznokciem. Rana ok 2 cm. Założone 2 szwy, zdjęto po 10 dniach. Palec zdrętwiały od rozcięcia w górę, brak bólu na opuszcę. Czy czucie w palcu wróci? Rana była głęboka

Lek. Paweł Szadkowski

Warto zapytać o poradę lekarza, który zszywał palec, gdyż wie on, jak głębokie jest zranienie. Regeneracja nerwów może trwać wiele miesięcy.