Czy czystek można pić codziennie czy trzeba robić jakieś przerwy w piciu?

Dzień dobry.

Nic nie stoi na przeszkodzie robić przerwy w kuracjach czystkiem.

Tak jak w wypadku innych ziół, tak i przy czystku warto zrobić przerwę równą długości przyjmowania zioła. Jeśli piliśmy je przez miesiąc, to potem warto zrobić miesiąc przerwy, by organizm mógł zareagować na odstawienie naparu.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Specjalista medycyny naturalnej

Naturoterapeuta