Czy da się cofnąć skrzywienie zęba retainerem?

Mialam aparat 2009 -2013. Nie mialam duzej wady,. w 2012 wyjechalam zagranice i te wizyty juz bylu rzadsze. Po sciagnieciu w 2013 dostalam retajner przyklejony na te 4 przednie zeby. W lutym 2014 odkleil mi sie. Przyjechalam po 3 m-ch od odklejeniu retajnera. Wada sie cofnela, zalozylam po raz II.w maju 2014 do sierpnia 2014.Mam teraz wkladany na noc.Nie przylega do tego zeba Zab sie krzywi po tygodniu dalej. Czy da rade jakos cofnac tym retajnerem, to jakies 2-3mm czy dalej zakladac aparat? .

Dzień dobry Pani, nawracające krzywienie się zęba świadczy
o jego niestabilnym położeniu. Być może przyczyna tkwi w zbyt wąskiej szczęce i pomimo wymuszonego przez aparat ustawienia zęba w przawidlowego pozycji, po jego zdjęciu wada nawraca. Niewielkie skrzywienie zęba można wyprostować rynienką Clear Aligner , jest to przezroczysta nakładka która jest mało widoczna , natomiast nie wiem jaki retainer ma Pani teraz, wiec tylko lekarz który go wykonał może udzielić odpowiedzi na Pani pytanie. Pozdrawiam :)