Czy da się wyprostować nogi?

Witam. Panie doktorze proszę mi powiedzieć co mogę jeszcze zrobić żebym miała proste nogi. Mam 23 lata moje nogi wyglądaj jak literka O. Chciałabym żeby mi ktoś dał ciut nadziei że przez ćwiczenia jeszcze coś mogłabym uzyskać. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ortopedy. Z pewnością nie będzie to proste do osiągnięcia.