Czy Dagomed 47 można podawać dzieciom?

czy dagomed 47 mozna podawac dzieciom

Po pierwsze, musiałaby Pani podać w jakim wieku jest dziecko, od tego wiele zależy.
Po drugie, jest to lek homeopatyczny, niewielki procent świata medycznego twierdzi, że leki te mają jakiekolwiek działanie.
Po trzecie, nie radziłbym eksperymentować terapii na dziecku, problemy dotyczące włosów zazwyczaaj mają konkretne podłoże i najlepiej jest wybrać się do lekarza.