Czy dawka leku Bellergot na częste bóle głowy jest odpowiednia?

Lekarz przepisał mi bellergot, do brania 1 tabletkę na noc, prZez 90 dni.. Czytałam różne opinie o tym leku I nie jestem bo pewna. Został przepisany na częste bóle głowy. Proszę o opinie i informacje czy taka dawka i dłuższą kuracja jest bezpieczna.

Szanowna Pani, jeśli lekarz tak zalecił to proszę postępować wg zaleceń. Opinie w internecie nie są rzetelnym źródłem wiedzy