Czy DDA da się wyleczyć?

Witam zaczolem chodzic na sesje DDA i mam pytanie czy da sieto wyleczyc i czy mozliwe ze ja kiedys dorosne/dojrzeje zeby nie byc tak strachliwym leniwym wstydliwym odizolowanym i ze bede zdyscyplinowanym i konsekwentnym w dzialaniu...?

Dzień dobry,

Nie wiem co to są "sesje DDA" ... ale jeżeli prowadzi je psycholog lub psychoterapeuta, to najlepiej porozmawiać z nim osobiście na temat nurtujących Pana pytaniach.