Czy depilator IPL może być stosowany na wzgórek łonowy i podstawę penisa?

przymierzam się do zakupu depilatora IPL, którym chciałbym usunąć włosy z pach i miejsc intymnych. W instrukcjach nie ma dokładnego wyjaśnienia, które obszary można poddawać zabiegowi, ja doczytałem tylko o okolicach kości łonowej, co zdementowała Pani z infolinii Remington. Czy dobrze rozumiem, że mogę użyć depilatora na wzgórek łonowy oraz podstawę penisa? Co z moszną?

Szanowny Panie, z tego co się orientuję to do każdej części ciała można użyć taki depilator. Serdecznie pozdrawiam