Czy depresja jest przeciwwskazaniem bezwzględnym do obsługi maszyn w ruchu?

Na tak zadane pytanie nie ma bezwzględnie prawidłowej odpowiedzi. Wszystko zależy od natężenia objawów i rodzaju zaburzenia afektywnego a co za tym idzie np rodzaju stosowanej w leczeniu farmakologii. Zachęcam zatem do konsultacji z psychiatrą, który pomoże Panu ocenić swój stan.

Wszystko tak naprawdę zależy od głębokości objawów występujących w przebiegu choroby.

Jeżeli problem dotyczy bezpośrednio Pana proszę porozmawiać z psychologiem lub lekarzem psychiatrą.

Serdecznie pozdrawiam,
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl