Czy dermabrazja na nadgarstku pozostawi dużą bliznę?

witam, czy dermabrazja na nadgarstku pozostawi dużą blizne ? mam tatuaż i kontur czarny da sie usunać laserem a środek jest delikatnie zielony i chcialabym złuszczyć ten naskórek żeby choć trochę był bledszy bo wiem że i tak nie usunie go w calości, jestem już gotowa nawet na małą blizne, ale chciałam zasięgnąć opini specjalisty, słyszałam też o kremach ktore sie wstrzykuje, jak wtedy z blizną ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa. Niemniej jednak blizna w tym momencie nie musi być duża. Skóra w tej lokalizacji ma duże właściwości regeneracyjne.