Czy dezorientacja 2 miesiące po urazie głowy jest normalnym objawem?

Czy zdezorientacja po urazie głowy(2 miesiące temu) jest normalna? Byłam u neurologa i miałam robione TK głowy ale cały czas czuje zdezorientowanie.. Czy to normalne??

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli miała pani wykonane badania obrazowe i konsultowała się pani z neurologiem to nie ma raczej powodów do większego niepokoju. Jeśli objawy nie ustępują, narastają lub pojawiają się nowe sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu, a jeśli są bardzo nasilone, na neurologiczną izbę przyjęć.