Czy dobrze robię, kontynuując branie tabletek?

Dzień dobry, mam 21 lat. Od ponad roku biorę tabletki antykoncepcyjne Atywia Daily i teraz pierwszy raz zdarzyło mi się dostać okres 8 dni wcześniej. I jak nigdy jest bardzo obfity i bardzo bolesny. Nadal kontynuuje branie tabletek i nie wiem czy to dobrze? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

witam tak należy kontynuować przyjmowanie tabletek aczkolwiek zalecam również wizytę u ginekologa