Czy dobrze zrobiłam, zmieniając dawkę Euthyroxu?

Witam mam pytanie do endokrynologa. Robiłam wczoraj badanie TSH i przyszły mi wyniki. TSH wynosi: 0,0508 leki które biorę to Euthyrox 150 ponieważ kilka miesięcy moje TSH wynosiło przeszło: 32 po miesiącu: 21 a brałam leki Euthyrox 125 i Lekarz mi kazał brać dawkę 150 Euthyroxu. Wizytę mam umówioną na 09.04.2019r i dzisiaj wzięłam już Euthyrox 125 Bo stwierdziłam, że za niskie mam TSH I może mi lekko się podwyższy. Chce dodać, że mam niedoczynność tarczy od urodzenia i 19 lat od 1 maja. Czy dobrze zrobiłem zmieniając dawkę Euthyroxu z 150 na 125 czy mam czekać do 9 kwietnia na wizytę u endokrynologa. Z góry bardzo dziękuję.

Szanowna Pani, każdą zmianę dawkowania powinno się omówić z lekarzem prowadzącym, jednakże sądzę że w Pani przypadku zmiana dawki była zasadna