Czy doszło do implantacji zarodka u 27-latki?

Witam. Jestem 18 dni po inseminacji. Biorę leki lutinus. Robilam test ciazowy i byly dwie kreski jedna jasna.Miesiączkę powinnam mieć 5 dni temu, i dziś pobolewa mnie podbrzusze i m jasno różowe plamienie. Czy to implantacja zarodka czy poronienie?

szanowna Pani, nie mam jak tego określić, przez internet nie da się stwierdzić takich rzeczy