Czy doszło do pełnego poronienia?

Na początku listopada zaczęłam krwawić 03.11, a 04.11 na drugi dzień wyszła ze mnie taka kula. Krwawienie miałam około 3 tygodni, jednak później przez tydzień nie było krwawienia i znów jest tydzień.

Niech mi pani powie czy doszło do poronienia, boję się, nie wiem co mam robić? Bardzo proszę o odpowiedź na mojej stronie wp. ula.stawowa@wp.pl p.s miałam takie bóle w podbrzuszu coraz mocniejsze przy krwawieniach. Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bardzo się boję.

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam. Możliwe, że w macicy pozostały resztki. Krwawienie nie powinno trwać tak długo. Nie napisała Pani, w którym tygodniu ciąży Pani była. Jeśli było to 8 tygodni lub więcej, to diagnoza niedokonanego poronienia jest jeszcze bardziej prawdopodobna. W przypadku poronień w tym okresie rzadko dochodzi do pełnego oczyszczenia się macicy, dlatego od razu wykonuje się zabieg łyżeczkowania macicy. Koniecznie powinna Pani więc zgłosić się do lekarza! Pozdrawiam.