Czy drżenie mięśni przedramienia może występować na tle nerwowym?

Czy drżenie mięsni przedramienia może występować na tle nerwowym? Jeśli tak, to dlaczego? Jak można załagodzić to drżenie bez wizyty u lekarza? Co spożywać? Wiem, że magnez.

Witam,
Na Pani pytania nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi bez konsultacji osobistej.
Różne objawy somatyczne mogą mieć podłoże psychiczne, ale aby to stwierdzić należy udać się do lekarza rodzinnego, który będzie mógł zlecić badania aby wykluczyć przyczyny somatyczne.
Pozdrawiam serdecznie