Czy drżenie samoistne ma wpływ na przyznanie kategorii wojskowej?

Witam, mam 19 lat i w tym roku będę miał komisje wojskową, także mam pytanie, czy drżenie samoistne wpływa na kategorię wojskową? ewentualnie będę wdzięczny za odpowiedź czy potrzebuję jakichś dokumentów na tą komisję oprócz to co dostałem od neurologa?

Witam, oczywiście, że ma wpływ.

Wskazana wszelkie dokumentacją medyczną plus badania diagnostyczne z konsultacją leczącego neurologa.

Proszę pamiętać, że decyzję podejmie lekarz na komisji który zapozna się z dokumentacją leczenia i oceni stan Pana zdrowia na podstawie badania podmiotowego i przedmiotowego.

Pozdrawiam