Czy duże jest prawdopodobieństwo ciąży?

Mój chłopak miał wytrysk, a potem pieścił mnie palcami. Zakładając, że mógł mieć spermę na ręce.. to czy mogło dojść do zapłodnienia? Jakie jest prawdopodobieństwo? Mam dośc nieregularne okresy, a byłam prawdopodobnie 3 dni przed miesiaczką.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam. Jeśli była Pani 3 dni przed miesiączką, to prawdopodobieństwo jest nikłe. Pozdrawiam.